f u n & r e l a x f o r u m
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neverne bebe

3 posters

Ići dole

Neverne bebe Empty Neverne bebe

Počalji od Gost Sub Okt 20 2007, 20:05

Neverne Bebe - Oktobarfest

Volim tvoje ruke samo kada placu
a bol i nezne muke, volim tu ljubav nasu
i sivo je ovo nase nebo
hrabar sam, samo da znas

Ref.
Da li pamtis jos Oktobarfest
kako samo stezu godine
sto lome i nas
ponovo o sebi pricaj mi
reci sve sto nismo umeli
idi i sacuvaj me

Jos one nase pesme po neku suzu puste
i proklete su reci, godine i srce
znam da ces ponekad da me zoves
vristi do neba za nas

Ref. 3x

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Neverne bebe Empty Re: Neverne bebe

Počalji od Gost Ned Okt 21 2007, 15:12

Da ima nas
Korak
iznad duge – tanka linija

Opet tvoje
misli govorim na glas

Koliko cu
puta oterati strah

Samo da si
tu i da ima nas

Precicom
do snova – korak ili dva

Koliko je
samo kilometara

Pravim te
od svega sto mi neko da

Nek' nam
dobar vetar snove pogura

Pogledaj u
sunce, iznad oblaka

To sto
tamo vidis – to smo ti i ja

Pogledaj u
nebo – pogledaj u san

To se zove
ljubav – to smo ti i ja

Opet mi o
svemu – pricaj na sav glas

Ponekad o
sreci – i da li ima nas..

Sve dane
tvoje kupicu

Bas sve,
reci sro se nikad ne cuju

Sve grane
sto nam dusu spajaju

Toliko te
volim – samo budi tu

Pogledaj u
sunce, iznad oblaka

To sto
tamo vidis – to smo ti i ja

Pogledaj u
nebo – pogledaj u san

To se zove
ljubav – to smo ti i ja

Pogledaj u
nebo.....

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Neverne bebe Empty Re: Neverne bebe

Počalji od Gangsta_Bejbi Uto Okt 23 2007, 21:40

Balkan

Svetlost u zoru siri krila
po svuda tvoje ziva mi bila
greh ko staklo dusu slama
bole oci,puca glava

upali svece neka dodju
sve sto mislim nemam kome
malo srece onda prodju
i kom cu Bogu kad me slome

gde god krenem put me vodi
na ovaj Balkan juzno od srece
da nadjem te i da te rodim
za tako malo,malo me nece

upali svece neka dodju
sve sto mislim nemam kome
malo srece onda prodju
za ciju srecu kad me slome

gde god krenem put me vodi
na ovaj Balkan juzno od srece
da nadjem te i da te rodim
za tako malo,malo me nece
Gangsta_Bejbi
Gangsta_Bejbi
Webmaster
Webmaster

Ženski
Broj poruka : 1186
Location : Beograd...
Datum upisa : 28.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neverne bebe Empty Re: Neverne bebe

Počalji od gagily Sre Okt 24 2007, 11:16

gagily
gagily
~ dreamwalker ~
~ dreamwalker ~

Muški
Broj poruka : 15219
Datum upisa : 17.07.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neverne bebe Empty Re: Neverne bebe

Počalji od gagily Sre Okt 24 2007, 11:20

Jana Šušteršič – vokali, prateći vokali

Neverne bebe Jana

Jana Šušteršič rođena je 21. septermbra 1985. u Ljubljani - Slovenija.

Prve tri godine živela je u Libiji, potom godinu dana u Ljubljani. Usled razvoda roditelja, 1989. godine dolazi u Beograd.

Išla je u osnovnu školu “Marko Orešković” na Novom Beogradu i uporedo u osnovnu muzičku školu “Kosta Manojlović’’. U šestom razredu prelazi u muzičku školu “Dr.Vojislav Vučković”, gde do kraja srednje škole klavir uči kod profesora Dejana Stošića.

Kao veoma talentovan pijanista učestvovala je na dosta domaćih i međunarodnih takmičenja, od kojih bi trebalo izdvojiti II nagradu u Strezi ( Italija ) i I mesto u Parizu ( Francuska ).

Po završetku srednje škole, sa 17 godina, upisuje muzičku akademiju u Beogradu kao 3. na listi od skoro sto konkurisanih mladih pijanista, gde nastavlja studije kod profesora Stošića.

Prvi ( i jedini pre ulaska u “Bebe” ) rock bend u kom je Jana bila, bio je bend “Euterpha”, koji je osnovala zajedno sa svojim starim društvom. Bend je postojao 6 meseci i za to vreme postao dosta zapažen u domenu klupskih svirki Beograda.

2003. godine odlazi na takmicenje mladih talenata ( ‘’3K - dur’’ ) gde pobeđuje u svojoj emisiji.

Pokazavši neverovatan talenat ( već potvrđen sa prethodnih audicija ), sjajan scenski nastup i harizmu u nastupu bilo je jasno da će joj se život izmeniti!

Dan posle snimanja pozvao je Milan Đurđević sa idejom da razgovaraju o budućoj saradnji. Naravno, njenom oduševljenju nije bilo kraja.

Nekoliko dana kasnije sa svakodnevnim probama u svojoj bazi – studio u Košutnjaku – ‘’Neverne bebe’’ ( sa Janom kao vokalom ) kreću u nešto potpuno novo i prepuno izazova!

Naime, 05. jula 2003. godine sa svojom ( takođe novom ) koleginicom Jelenom Pudar debitovala je u Herceg Novom i tada je započeo jedan novi deo istorije benda ,,Neverne bebe’’.
gagily
gagily
~ dreamwalker ~
~ dreamwalker ~

Muški
Broj poruka : 15219
Datum upisa : 17.07.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neverne bebe Empty Re: Neverne bebe

Počalji od gagily Sre Okt 24 2007, 11:31

Jelena Pudar - vokal

Neverne bebe Jelena

Jelena Pudar rođena je 5. maja 1984. godine u Kragujevcu.

Pošto od malih nogu pokazuje veliki talenat za muziku - sa 6 godina kreće u pripremnu muzičku školu - godinu dana kasnije paralelno pohađa i nižu muzičku školu “Miloje Milojevic” ( odsek-klavir ) i osnovnu školu “Svetozar Markovic”.

Tih godina upisuje školu modernog plesa, a kasnije i džez baleta.

U osmom razredu osnovne škole upisuje solo pevanje u klasi profesorke Anđele Saramandić. Bilo je to prerano za glas koji se još nije oformio, ali na zahtev profesorke kreće u operske vode.

Završava nižu muzicku sa 15 godina, ali je vuče neka druga vrsta muzike. Zato što je jedna vrsta isključivala drugu, upisuje sredju ekonomsku školu.

Tad ima prvi susret sa svojim bendom “Superstition”, a kasnije i bendom “Element”.

Onda su stvari krenule svojim tokom…

Sa 17 godina pojavljuje se na ‘’3k-duru’’ i biva primećena od strane članova benda “Neverne bebe”.

Nakon personalnih promena u ‘’N.bebama’’ sredinom juna 2003.godine sledi poziv od Milana Đurđevića, koji joj se, u to vreme, učinio posve neverovatan.

Otkrivši veliki talenat kod nje, dobila je šansu na već čuvenim probama u Košutnjaku koju obilato koristi.

Nekoliko dana posle Janinog dolaska u bend i Jelena postaje član ‘’Nevernih beba’’.

Ubrzo, već 05. jula 2003. godine, sa Janom Šušteršič pored sebe, debitovala je u Herceg Novom. Sve nakon toga deo je već poznate priče.

U isto vreme upisuje filološki fakultet u Kragujevcu, odsek -španski jezik.
gagily
gagily
~ dreamwalker ~
~ dreamwalker ~

Muški
Broj poruka : 15219
Datum upisa : 17.07.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neverne bebe Empty Re: Neverne bebe

Počalji od gagily Sre Okt 24 2007, 11:42

Vladimir Ružičić-Kebac – bubanj, udaraljke, prateći vokali

Neverne bebe Kebac

Vladimir Ružičić-Kebac rođen je 2.10.1978. u Valjevu. Već početkom srednje škole (1993.) počeo je da svira sa mladim bendovima iz Valjeva inspirisanim kvalitetom i uspehom Nevernih Beba.

..Zajedno sa svojim drugarima vežbao je njihove pesme i snimao sve tadašnje televizijske nastupe. Za to vreme je stekao veliko prijateljstvo sa tadašnjim bubnjarem Goranom Marinkovićem sa kojim je svakodnevno radio na usavršavanju sviranja bubnjeva..

Međutim, najveći preokret u tadašnjoj Kebcevoj karijeri desio se kada je primljen u klasu profesora Miroslava Karlovića, našeg najboljeg pedagoga za udaraljke.

Prijateljstvo sa tadašnjim bubnjarem N.Beba prouzrokovalo je da i pored svojih obaveza bude uz ceo bend kao tehničar za bubnjeve. Tada je lično upoznao sve članove benda i putovao sa njima oko godinu dana. To je bilo 1998. godine kada je bio promovisan drugi album N.Beba. Kasnije je počeo da svira sa bendom koji je bio njihova zamena u najvećem muzičkom kvizu ''3k-dur''. Zahvaljujući tom angažmanu, Kebac dobija pozive od mnogo bendova iz Beograda.

U medjuvremenu je postao i studijski muzičar snimajući za poznate instrumentaliste ( Bane Jelić ) i razne druge izvodjače ( Igor Tasovac, Ivana Jordan ). Tada postaje promoter turskih Bosphorus cinela za Srbiju. Krajem 2003. godine prelazi u etno-jazz bend Ognjen i prijatelji, sa kojima snima CD i putuje po Evropi svirajući na raznim festivalima. Nakon toga dobija poziv da sa N.Bebama svira udaraljke na The Best Of turneji.

U isto vreme nastupa i sa najvećom etno grupom Balkanika, sa kojom snima DVD koncert na Kalemegdanu.Već tada postaje sve blizi N.Bebama kao stalni bubnjar.

Od 2005. godine postaje stalni bubnjar benda i počinje da učestvuje u snimanju novog albuma ''N.Bebe V - Iza oblaka''.

Kebac je oženjen i ima sina.

Bendovi koji su, pored Nevernih beba, uticali na muzicki razvoj Kebca su: The Beatles, Uriah Heep, Deep Purple, Led Zeppelin, Smak, B. Dugme, Metalica, Irron Maiden, Whitesnake,, Van Halen, Europe, EKV, Dream Theater, Toto, Los Lobotomys, Peter Gabriel, Chich KOREA Electric Band, Genesis, Richard Bona, Joe Zawinul, Pat Metheney group.

Bubnjari, kao uzori: Billy Cobham, Steve Gadd, Simon Phillips, Ian Paice, John Bohnam, Dave Weckl, Antonio Sanchez, Phil Collins, Jeff Porcaro, Manu Katche, Mike Mangini, Buddy Rich.

Oprema koju Kebac trenutno koristi: Dramworkshop Collectors series ( DW ), Bosphorus cinele, Remo koze, Vic Firth palice.
gagily
gagily
~ dreamwalker ~
~ dreamwalker ~

Muški
Broj poruka : 15219
Datum upisa : 17.07.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neverne bebe Empty Re: Neverne bebe

Počalji od gagily Sre Okt 24 2007, 11:44

Vladan Đurđević – Vlajko

Neverne bebe Vlajko

Rođen u Valjevu, 21. jula 1964. godine.

Kompletna Vlajkova biografija vezana je za Milanovu jer su ceo život proveli zajedno u svim zajedničkim bendovima.

Izuzimajući period Milanovog boravka u grupi ''Smak'' ( 1986. - 1987. godina ) kao i period njegovog boravka u JNA ( 1988. godina ), sve vreme posvetili su istoj ideji koja se 1993. godine i ostvarila sa osnivanjem ''Nevernih beba''.

Mala zanimljivost s' početka Vlajkove karijere je da je u prvom bendu bio pevač, već 1978. godine postao je basista grupe ,,Meteori''.

Po izlasku iz JNA ( 1984. godine ) upisao je žurnalistiku na FPN-u, nešto kasnije i klasičnu istoriju na filozofskom fakultetu.

Njegova glavna uloga tokom godina bila je i ostala organizacija svih ljudi u bendu i oko benda, tačnije svega onoga što podrazumeva delovanje istog. Znači - probe, putovanja, koncerti, smeštaj i razne druge stvari.

U ''Nevernim bebama'' ima više uloga a jedna od najbitnijih svakako je i određivanje repertoara koji bend izvodi na koncertima. Gotovo uvek osluškuje glas publike i ona mu je uvek na prvom mestu.

Zadužen je i za kontakte sa svim prijateljima i fanovima benda.

Srećno oženjen, otac tinejdžerke.
gagily
gagily
~ dreamwalker ~
~ dreamwalker ~

Muški
Broj poruka : 15219
Datum upisa : 17.07.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neverne bebe Empty Re: Neverne bebe

Počalji od gagily Sre Okt 24 2007, 11:46

Saša Ranđelović – Ranđa – gitare, akustične gitare

Neverne bebe Randja

Rođen u Zemunu, 04. novembra 1968. godine.

Kao dete pokazivao je interesovanje za rock muziku, a prvu gitaru dobio je sa nepunih 10 godina.

Vremenom, pored rock muzike izučava i druge muzičke pravce ( blues, jazz, rock ).

Kao srednjoškolac snima svoje prve studijske snimke u studiju 13 RTB-a koje je producirao Miodrag Bata Kostić. U to vreme upoznaje Zorana Milina ( nažalost sada pokojnog ), frontmena benda ''Malo sutra'', koji mu puno pomaže da izradi sopstveni stil.

Sredinom 80-ih Ranđa svira sa manje poznatim zemunskim bendovima.

1988. godine odlazi na odsluženje vojnog roka na ostrvo Vis i tamo ga sudbina povezuje sa ocem beogradskog bluesa, Draganom Markovićem - Maretom.

1989. godine zajedno osnivaju najatraktivniji blues bend ''Di luna blues band'' i postaju poznati širom Srbije. Njihova saradnja je trajala punih pet godina, a prijateljstvo i dan danas.

1990. godine Nikola Čuturilo poziva Ranđu da mu se priključi u svom bendu 'Čutura i oblaci''. Snimaju album ''Rekom ljubavi''.

1994. godine Milan i Ranđa upoznaju se, na obostranu radost, u ''Central klubu'' u Valjevu na koncertu ''Di luna blues benda''. Nakon toga Milan ga poziva da zajedno otvore veliki rock spektakl ''30 godina Rock'n'roll-a'' ( koncert održan u hali 1 beogradskog sajma pred 20 000 posetilaca ).

Posle par meseci, tačnije u maju 1994. godine, Ranđa se zvanično priključuje bendu ''Neverne bebe''.

Svih ovih godina Ranđa se bavi i studijskim sviranjem za razne druge izvođače.

Neki od njih su Laza Ristovski, Boris Aranđelović, John O' Leary, Grale i vukovi, Billy King, Vlada Maraš, Knez itd.

Srećno oženjen suprugom Ljiljanom, otac divnih devojčica Nine i Ive.
gagily
gagily
~ dreamwalker ~
~ dreamwalker ~

Muški
Broj poruka : 15219
Datum upisa : 17.07.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neverne bebe Empty Re: Neverne bebe

Počalji od gagily Sre Okt 24 2007, 11:48

Milan Đurđević – klavir, hamond, synt, vokal

Neverne bebe Milan

Osnivač, idejni vođa, klavijaturista, vokal, autor muzike i tekstova, aranžer, producent... Prosto rečeno – duša benda.

Rođen u Valjevu, 31. marta 1967. godine, od malih nogu svira klasičnu muziku.

Sa 11.godina počeo da svira u valjevskom Domu omladine a već sa 13 – sa Vlajkom – pravi svoj bend i svira autorske kompozicije.

Sa grupom ,,Nova zemlja’’ 1983. godine pobeđuje u Zaječaru na prestižnoj gitarijadi, po mišljenju publike i stručnog žirija i snima album ’’Letači’’ koji 1985.godine izlazi za PGP RTB.

’’Nova zemlja’’ postaje kultni simfo-rok bend i prvi bend iz Valjeva koji je izdao album.

1984. godine sa Vlajkom prelazi u Beograd i postaje jedan od najtraženijih klavijaturista.

Već 1986.godine dobija poziv jednog od najvećih bendova ex YU prostora - grupe ’’Smak’’ - gde provodi 2. godine. Snima album ’’Smak 86’’ i ide na live turneju sa jednim od najboljih bendova u istoriji YU rok muzike.

Ostaće zapamćena tadašnja postava ,,Smaka’’ – R.M.Točak – gitara, Zoran Milanović – bas, Kepa Stojanović – bubanj, Boris Aranđelović – vokal i Milan Đurđević – klavijature.

Pred kraj 1987. godine odlazi na odsluženje vojnog roka ( tadašnja JNA ) u Ljubljanu.

Krajem 1988. godine, po dolasku iz JNA, sa bratom Vlajkom obnavlja ’’Novu zemlju’’.

Zbog problema sa izdavanjem novog autorskog materijala i nerazumevanju tadašnjih izdavačkih kuća, bend se okreće u drugom pravcu – ka obradama.

Za kratko vreme bend postaje najpoznatiji i najtraženiji na prostoru cele Jugoslavije a kao kruna svega zauvek će se pamtiti gostovanja po Istri, tadašnjem centru kulturnih zbivanja celog regiona.

Strani menadžeri odmah su reagovali i ’’Nova zemlja’’ 1989. godinu provodi uglavnom u inostranstvu svirajući po raznim klubovima i diskotekama.

Milan je dobijao neverovatne ponude – od toga da bude promoter raznih klavijatura u velikim svetskim lancima prodavnica, pa do poziva nekoliko ozbiljnih producenata da pristupi raznim bendovima na zapadu...

Odbija sve ponude zarad autorskih ideja koje su bile i tada vrlo kompleksne i koje su zahtevale dosta strpljenja po pitanju vizije muzike, karijere i realne postavke na tržištu.

Kao vođa benda koji je imao ozbiljan kvalitet, Milan se suočio sa velikim bojkotom određenih klanova i muzičkih kritičara, pogotovu iz sfera alternativne muzike.

Kao čovek koji je čvrsto verovao u svoje ideje, kreće putem koji je u tom trenutku predstavljao jedino rešenje a to su bili koncerti i nastupi po klubovima širom zemlje i Evrope.

Za kratko vreme ,,Nova zemlja’’ postaje najtraženiji klupski bend u zemlji a Milan klavijaturista sa najvećim brojem fanova i najvećim poštovanjem mladih muzičara.

Kao klavijaturista svirao je sešne sa svim viđenijim muzičarima se ex YU prostora.

1991. godine, zajedno sa Vlajkom, prelazi u grupu ,,Frenky’’ i snima album ,,Plakao bih al’ nemam s’ kime’’. Već na ’’Mesam-u’’ te godine uzima nagradu za aranžman za pesmu ,,Ljubim a znam’’ ( takođe i 2. mesto po mišljenju publike ) a 1992. godine pobeđuje – takođe na ,,Mesam-u’’ - sa kultnom simfo rok kompozicijom ’’Saga’’ koja je postavila nove standarde srpske pop-art kulture.

Početkom 1993.godine sa Vlajkom i bubnjarem Čedom Macurom ( ubrzo im se priključuju gitarista Bane Jelić i, potom, Billy King ) pravi svoj potpuno autorski projekat ’’Neverne bebe’’.

Početkom 1994.godine izdaje album ’’Neverne bebe I’’ koji je danas jedan od najtraženijih i najskidanijih albuma od strane mladih muzičara u zemlji.

Svira fjužn, etno i klasičnu muziku, priprema ambijentalni solo album u koji je uložio jako mnogo vremena i energije i čija realizacija je pri kraju.

Piše filmsku muziku a paralelno učestvuje u stvaranju duhovne muzike, kao eminentni autor, aranžer i producent.

Sarađivao sa raznim umetnicima, kao studijski muzičar svirao na mnogim albumima domaće pop i rok muzike.

Po svojoj energiji i perfekcionizmu poznat je i mimo muzičkih krugova – sa bendom je napravio standard od 100 do 140 koncerata godišnje na visokom profesionalnom nivou.

Plus rad u studiju, plus probe.

Kao pikanterija se navodi da ne pije i ne puši i da je takav sličan standard uveo i u bend – nema konzumiranja alkohola pre i za vreme koncerta.

Životno vrlo kontraverzan, pratile su ga razne afere ali je svojim ogromnim kvalitetom i odnosom prema životu i muzici pokazao da je apsolutno rođen da bi pisao, komponovao i izvodio muziku, uz zahvalnost Bogu na talentu i ljubavi prema estetskim vrednostima umetnosti...
gagily
gagily
~ dreamwalker ~
~ dreamwalker ~

Muški
Broj poruka : 15219
Datum upisa : 17.07.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neverne bebe Empty Re: Neverne bebe

Počalji od gagily Sre Okt 24 2007, 11:55

Neverne bebe NB1
Neverne Bebe I

Izdavač: Take it or leave it

Godina: 1994.

Neverne bebe NB2
Neverne Bebe II

Izdavač: Red Line Records

Godina: 1997.

Neverne bebe NB3
Neverne Bebe III

"Južno od sreće"


Izdavač: Hi-Fi Centar

Godina: 2001.

Neverne bebe IV
Neverne Bebe IV
"The best
of - Dvoje"


Izdavač: BK Sound

Godina: 2004.

Neverne bebe V
Neverne Bebe V
"Iza oblaka"


Izdavač: PGP RTS

Godina: 2007.
gagily
gagily
~ dreamwalker ~
~ dreamwalker ~

Muški
Broj poruka : 15219
Datum upisa : 17.07.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neverne bebe Empty Re: Neverne bebe

Počalji od Gangsta_Bejbi Sre Okt 24 2007, 17:53

Ljubav

Kao vetar na licu, kao kristalne kapi
kao umorni dani, kao ljubav i strah
hocu da operem ruke
da te pogledom nadjem
tamo gde su ti misli
gde se krijes od sebe

Pricaj nekakve price, pricaj opet o sebi
kazi gde nam je vreme
da l' se secas pocetka
gde su ulice srece
koje vode nas negde
gde smo ziveli nekad
gde smo ziveli nesto

Dok ljudi nekud zure, dok zvoni telefon
sa rukama od bola dodirni me
i kazi gde je ljubav
kazi gde je ljubav

Kao prsti na kozi, kao voda u ruci
tvoje staklene reci lome ponos u nama
kao zidovi straha koji ostaju tamo
gde smo ziveli nekad
gde smo ziveli nesto
Gangsta_Bejbi
Gangsta_Bejbi
Webmaster
Webmaster

Ženski
Broj poruka : 1186
Location : Beograd...
Datum upisa : 28.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neverne bebe Empty Re: Neverne bebe

Počalji od Max_Romeo Sre Nov 21 2007, 13:27

"Kisa"

Sve godine koje imam
menjam ih za noc na zemlji
gde god krenem vidim samo
crno, beli svet oko sebe

Napisacu knjigu,
napusticu grad u kome
ostaju stranci
i niko ko mi znaci

Ref.
Volim ga, volim nju
volim sve osim tebe
ti nosis kisu
ovaj grad, volim ga
al' i dalje cu bez tebe
ne znam gde i s kim cu

Gde su ulice
nase stvarnosti
srecne godine
bez svih bolesti

Ref. 2x

Ja hocu da se menjam
ja hocu sve da menjam
ima li vremena

Ref. 2x
Max_Romeo
Max_Romeo
~~~jamaican boy~~~
~~~jamaican boy~~~

Muški
Broj poruka : 6512
Godina : 34
Location : Jamaica ...
Job/hobbies : ...savin' the world...
Datum upisa : 24.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neverne bebe Empty Re: Neverne bebe

Počalji od Gangsta_Bejbi Ned Nov 25 2007, 19:28

Tuzna pesma

Reč, jedna i kraj
Bol, gospodski sjaj
Gazila bih duboku reku
Samo da nađem zvezdu neku
Koja na tebe podseća

Zid, između nas
Noć pruža mi spas
Htela bih da ti zovem ime
Plakala bih al' nemam s kime
Ubila bih i dosta s time
znaj, ipak znaj da

Tužna pesma na sto načina - svetom putuje
Stara slika našeg vremena - još uvek tuguje
A kišna jutra opet počinju - odkad sam otišla
Smejem se a suze naviru - kurva sudbina!
Gangsta_Bejbi
Gangsta_Bejbi
Webmaster
Webmaster

Ženski
Broj poruka : 1186
Location : Beograd...
Datum upisa : 28.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neverne bebe Empty Re: Neverne bebe

Počalji od Gangsta_Bejbi Ned Dec 23 2007, 14:34

Divlje svinje
Kuda idu divlje svinje reci mi da znam
ko su sve te žene fine koje nose ovaj grad
pomisli na boga kako stoji između nas
ceo svet u boji kiše, vlažne ulice i strast
u svakom slovu ime, u svakom imenu je dete

sve što imam je u meni, hoću to da znaš
kada jednom sve to prođe i kad ne bude nas
na putu prema svemu uvek sam mnogo ispred
volim te kao ljubav, kao pesmu koja nestaje
volim te kao onda, kao zemlju što te odnese

probaj, zatvori oči nek se pale
govori o strahu, o ljudima što pale
kroz prozor sve do sreće uvek sam mnogo ispred
volim te kao ljubav, kao pesmu koja nestaje
volim te kao onda, kao zemlju što te odnese
Gangsta_Bejbi
Gangsta_Bejbi
Webmaster
Webmaster

Ženski
Broj poruka : 1186
Location : Beograd...
Datum upisa : 28.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neverne bebe Empty Re: Neverne bebe

Počalji od Gangsta_Bejbi Ned Mar 09 2008, 18:27

Boja sreće

Vazduh mi donosi plač majke zemlje
Živim za još jedan dan svake pesme
Uzmi i pošalji mi boju sreće
Sve što je između, nas gde se kreće

Kako da sahranim bol
Kako da prodam svoj svet
ljubav me tera na to
Hoću al` bas ne ide
još te volim

Poslednju želju za spas jedne žene
tu negde između nas gde sve vene
Oči su mokre i sve manje bole
gde su otišli svi što nas vole

kako da sahranim bol ,kako da prodam svoj svet
ljubav me tera na to, hoću al` baš ne ide
još te volim, još uvek te volim


translove
Gangsta_Bejbi
Gangsta_Bejbi
Webmaster
Webmaster

Ženski
Broj poruka : 1186
Location : Beograd...
Datum upisa : 28.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neverne bebe Empty Re: Neverne bebe

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu